Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Nasze biuro jako jedyne w Radomiu oferuje usługę przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu zwaną „HOME STAGING”.

Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z „do mieszkania” na „do sprzedania”.

Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%) a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości.


DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE – to podstawowy cel home stagingu.


Aby zrozumieć istotę home stagingu, oferujący nieruchomość powinien postawić się w roli potencjalnego klienta. Wtedy techniki stosowane w home stagingu staną się oczywistością. Zakres czynności które powinny być wykonane przy danej nieruchomości dobieramy indywidualnie po obejrzeniu nieruchomości.


Po zmianie nieruchomości z „do mieszkania” na „do sprzedania” oferujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą można wykorzystać w ogłoszeniach sprzedaży/ wynajmu.

Koszt usługi home stagingu ustalany jest indywidualnie i zależy od zakresu udzielonych usług. Serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń +48 502 179 433
Napisz do nase-mail
Odwiedź nas Plac Jagielloński 1, Radom