Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Pomoc

Nasze Biuro prowadzi cały proces sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Poczynając od przygotowania dokumentacji zdjęciowej czy opisu oferty, które są tak ważne dla jak najlepszego zaprezentowania nieruchomości w ogłoszeniach.

Poprzez sprawdzenie i zebranie niezbędnych w transakcji dokumentów, umawianie i prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami, ewentualne negocjacje co do warunków, a kończąc na kwestiach związanych z finalizowaniem transakcji, czyli podpisaniem umowy. Klient może poświęcić swój cenny czas na pracę, a proces transakcji pozostawić naszej firmie.

Nasze Biuro oferuje Państwu swoje usługi w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości. Możecie Państwo skorzystać z ofert, które posiadamy w naszej bazie bądź możecie zlecić nam znalezienie nieruchomości.

Możecie Państwo zlecić nam przeprowadzenie transakcji, gdy posiadacie już wybraną nieruchomość, ale chcecie mieć pewność i bezpieczeństwo po względem formalnym. Możecie zlecić nam wykonanie czynności przygotowawczych do transakcji. Możecie liczyć na nasze doradztwo i pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Jaką umowę i z kim ją podpisać ...?

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami świadczy swoje usługi, czyli zawodowo wykonuje czynności zmierzające do zawarcia przez inne osoby umów:

Aby zapewnić skuteczność prawną transakcji oraz poczucie bezpieczeństwa klientów rzetelny pośrednik wymaga od właściciela kompletu dokumentów potwierdzających stan prawny zgłaszanej nieruchomości.

Osoba zgłaszająca się do pośrednika powinna na wstępie udokumentować swoją tożsamość. Bez wątpienia dokumentem, potwierdzającym tożsamość zgłaszającego się do Biura właściciela, jest dowód osobisty. Jeśli działa on w imieniu osoby prawnej (np. spółki z o.o, fundacji czy stowarzyszenia) koniecznym będzie przedłożenie odpisu z KRS, na podstawie którego pośrednik ustali, czy osoba zgłaszająca się do Biura jest rzeczywiście uprawniona do reprezentowania danego podmiotu.

Zadzwoń +48 502 179 433
Napisz do nase-mail
Odwiedź nas Plac Jagielloński 1, Radom