Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Nasze Biuro prowadzi cały proces sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Poczynając od przygotowania dokumentacji zdjęciowej czy opisu oferty, które są tak ważne dla jak najlepszego zaprezentowania nieruchomości w ogłoszeniach.

Poprzez sprawdzenie i zebranie niezbędnych w transakcji dokumentów, umawianie i prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami, ewentualne negocjacje co do warunków, a kończąc na kwestiach związanych z finalizowaniem transakcji, czyli podpisaniem umowy. Klient może poświęcić swój cenny czas na pracę, a proces transakcji pozostawić naszej firmie.

Każdy nasz klient ma podpisaną z nami umowę pośrednictwa, dlatego właściciel wie między innymi, kto przyszedł oglądać jego nieruchomość, lub ma pewność, że osoba która sprzedaje np. dane mieszkanie, jest jej właścicielem. W skrajnych wypadkach do Twojej dyspozycji pozostaje także nasze ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Umowę pośrednictwa podpisuje się zawsze z jednym Pośrednikiem, który od początku do końca będzie prowadził całą transakcję, dzięki czemu zawsze wiadomo z kim się skontaktować, aby np. uzupełnić prezentowaną ofertę o dodatkowe informacje. Kontakt do Pośrednika prowadzącego ofertę znajduje się zawsze przy prezentacji oferty, dzięki czemu potencjalny klient kontaktuje się bezpośrednio z osobą, która może udzielić jej wyczerpujących informacji na temat danej nieruchomości.

Rozumiemy, że zakup nieruchomości jest również bardzo poważną decyzją finansową. Z tego powodu współpracujemy z kance;ariami notarialnymi, rzeczoznawcami i innymi specjalistami z rynku nieruchomości celem znalezienia najlepszych rozwiązań istniejących na rynku. Osiągamy to nie tylko dzięki rzetelności i dbałości o bezpieczeństwo realizowanych transakcji, ale przede wszystkim poprzez całkowite zaangażowanie i zapewnienie każdemu klientowi indywidualnej obsługi, od momentu podpisania umowy pośrednictwa, do przekazania przedmiotu transakcji włącznie.

Zadzwoń +48 502 179 433
Napisz do nase-mail
Odwiedź nas Plac Jagielloński 1, Radom