Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Nasze Biuro oferuje Państwu swoje usługi w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości. Możecie Państwo skorzystać z ofert, które posiadamy w naszej bazie bądź możecie zlecić nam znalezienie nieruchomości.

Możecie Państwo zlecić nam przeprowadzenie transakcji, gdy posiadacie już wybraną nieruchomość, ale chcecie mieć pewność i bezpieczeństwo po względem formalnym. Możecie zlecić nam wykonanie czynności przygotowawczych do transakcji. Możecie liczyć na nasze doradztwo i pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Jesteśmy rzetelni i świadczymy swoje usługi na wysokim poziomie - dlatego nie pracujemy za darmo i możemy pozwolić sobie na prawdziwy profesjonalizm. Ostateczna wysokość naszego wynagrodzenia uzależniona jest od stopnia trudności transakcji i wykonanych czynności przez Pośrednika.

Szanujemy Państwa czas i pieniądze, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Rozumiemy, że potrzeba posiadania własnego mieszkania czy domu jest jedną z ważniejszych potrzeb życiowych człowieka.

Zadzwoń +48 502 179 433
Napisz do nase-mail
Odwiedź nas Plac Jagielloński 1, Radom